Зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!

Шановні іршанці! 28 серпня – особливий день церковного календаря та одне з найшанованіших свят православних та греко-католиків – Успіння Пресвятої Богородиці. Це день упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадують про закінчення земного життя Пречистої Діви, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного. Щиро вітаю всіх Вас з великим дванадесятим святом Успіння Пресвятої Богородиці! Звернімося сьогодні в молитвах до Божої Матері з проханням простягнути над кожним з нас гілку фінікового дерева – символу святої благодаті. Нехай буде з нами її благословення та захист від усього порочного, що може похитнути головне в людині – віру в Бога. Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!