Збір коштів для Збройних Сил України!

Шановні Іршанці! 12-13 вересня 2014 року в селищі здійснюється благодійна акція “Підтримаємо Збройні Сили України – РАЗОМ” по збору коштів на підтримку Української Армії! Місце проведення акції – біля приміщення Іршанської селищної ради та площа автобусної станції. Просимо усіх небайдужих мешканців, якi бажають внести свій внесок у підтримку Українських солдат прийняти участь у акції. Всі зібрані кошти будуть передано до Громадського об’єднання “Майдан” та в подальшому використано на цільове придбання спеціальних засобів захисту для Збройних сил України, інших військових формувань, а також окремих громадян, що приймають участь в антитерористичній операції на Сході України (бронежилети, шоломи, берці та ін.).

Додатково повідомляємо, що Громадським об’єднанням “Майдан” щоденно здійснюється збір продуктів харчування тривалого зберігання (консерви, тушонка, крупи, олія, сгущенка, кава, чай, вода  і т.д.), цигарок, медикаментів та перв’язок, одягу (шкарпетки, футболки, спідня білизна) та засобів індивідуальної гігієни (зубні щітки та пасти, мило, шампунь, бритви, туалетний папір). Адреса Іршанського відділення організації: 12110, Житомирська обл., Володарсько-Волинський р-н, смт.Іршанськ, вул.Гулія, 7 (кімната в приміщенні адмінбудівлі селищної ради, 1-й поверх, праворуч). Контактна особа: Сень Ігор Леонідович. Тел.: 095 678-92-84, 067 261-08-33.  Картка Приватбанк 5168 7423 1401 6290. https://www.facebook.com/100samooborona. Заздалегідь вдячні за допомогу!