ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята

Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая, яке цього року прийшло до нас з морозцем, снігом та справжньою хурделицею. За сприяння  селищної ради благодійний захід відбувся 19 грудня в Іршанську. До Палацу культури і спорту були запрошені діти пільгових категорій, а саме: діти з обмеженням життєдіяльності, діти-сироти, які перебувають під опікою, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, та діти учасників АТО. Гарний настрій та театралізовану виставу з піснями і танцями  для всіх учасників заходу подарували вихованці Центру естетичного виховання та школи мистецтв.   
     Цього року головним спонсором Миколаївського свята виступила компанія SKL international, яка сприяє створенню Центрів надання адміністративних послуг в громадах, також посприяла в придбанні подарунків приватний підприємець Атаманова Тетяна та її команда.

   Під час свята діти отримали солодкі подарунки, від яких на дитячих обличчях з’явилася щаслива усмішка та радість. В глядацькій залі панувала святкова атмосфера та піднесений настрій юних глядачів, які так відверто вірять у дива.

                                                                       Спеціаліст у справах дітей В. Кайдалов.   

            

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.