З Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі громади!

Колектив Іршанської селищної ради і я особисто вітаємо Вас

з Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим!

Кожен Новий рік ми починаємо з того, що підводимо підсумки року, що минув, оцінюємо свої можливості, будуємо плани, віримо в краще…

Це дійсно світле та мудре свято, бо життя та праця протягом цілого року увінчується здобутками, задоволенням та гордістю від досягнутого, інколи уроками та досвідом, що також є неоціненним для кожної людини.

Неодмінно віримо в те, що цей рік принесе нам менше випробувань, дозволить реалізувати свій потенціал і крок за кроком зібрати усі необхідні складові частинки для такого різного, та водночас такого однакового для усіх справжнього ЩАСТЯ!

Ми щиро зичимо, щоб саме цей рік став для Вас особливо вдалим: допоміг зберегти найцінніше та здобути найбажаніше! Нехай ці свята будуть для Вас затишними, добрими, сповненими любові до життя та ближніх.

З Новим 2019 Роком!

Анатолій Рак