З Днем працівників ЖКГ!

Шановні працівники Іршанського державного комунального підприємства!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого селища ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять. Завдяки вашим старанням наші громадяни мають у домівках тепло, воду та світло. Ви зробили і робите багато хороших справ, і тільки зрідка отримуєте у відповідь вдячні слова.

Тож, хочу подякувати Вам за невтомну працю й відданість своїй професії. Сподіваюсь, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного реформування галузі, виконання поставлених перед нею завдань. Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, натхнення, добробуту та довголіття. Хай щедрою до Вас буде доля, обминають життєві негаразди. Будьте щасливі!

З повагою, селищний голова Анатолій Рак