З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дорогі працівники житлово-комунального підприємства!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Ваша праця починається в той час, коли більшість громадян ще не прокинулась, і завершуєте її, коли вже настає час сну. Завдяки Вашим старанням ми маємо у домівках тепло, воду, світло. Своєю нелегкою роботою Ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від Вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.
Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку нашого селища.
Щиро дякую Вам за сумлінну працю та повсякденну турботу про гідне життя наших громадян!
У День професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!
З повагою, селищний голова Анатолій Рак