Як відзначили День української писемності в Іршанському НВК

9 листопада, в День української писемності, учні та вчителі Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» брали участь у радіодиктанті національної єдності «Крила України», який відбувається вже 18-тий рік поспіль.

Цього ж дня  в закладі пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу знавців української мови та літератури імені Петра Яцика. Переможцями І етапу конкурсу  стали учні:

Гончаренко Аліна (3- В клас, вчитель – Голяченко Т. В.)

Гончаренко Андрій (4- В клас, вчитель – Федорчук Л. М.)

Пашківська Катерина (5- Б клас, вчитель – Лонська Л. М.)

Петренко Ліліана (6- А клас, вчитель – Лонська Л. М.)

Забродська Анастасія (7-Б клас, вчитель – Северин А. В.)

Максимова Дар’я (8- В клас, вчитель – Кулікович В. А.)

Виговська Вероніка (9- А клас,  вчитель – Субіна В. В.)

Вешнякова Анна (10- Б клас, вчитель – Северин А. В.)

Друзенко Олена (11- А клас, вчитель – Северин А. В.)

Учні 9-Б класу до свята підготували «Літературний вісник», з якого решта учнів закладу дізнались більше цікавої і корисної інформації про життя та діяльність Петра Яцика.

А на передодні Дня української писемності учениця 9-А класу Іршанського НВК Виговська Вероніка (на фото) взяла участь у Всеукраїнській студентсько-учнівській науково-практичній конференції “Сучасна українська література: імена, теми, інтерпретація”, яка відбулась у місті Бердичеві.

Наукова робота “Тематика сучасних українських творів”, яку підготувала Вероніка разом із вчителем української мови і літератури Субіною В.В., буде надрукована в електронному збірнику матеріалів конференції. Дівчина отримала сертифікат учасника конференції.

Анатолій Рак зазначив: «Ми пишаємось всіма учнями у громаді. Зичимо їм, як і славнозвісний Олександр Авраменко, дбати про чистоту рідної мови. І нехай процес навчання буде для них корисним і приємним!»

Т.Чистоєдова-Римар