Всеукраїнська Хореографічна Асамблея ім. Н.Скорульської

З 4 по 7 листопада в м. Житомирі проходила «Відкрита Всеукраїнська Хореографічна Асамблея ім. Н.Скорульської – 2016», присвячена 70-річчю створення балету «Лісова пісня» на муз. М.Скорульського і 145 річчю з Дня народження нашої землячки – Лесі Українки, а також творчій діяльності уродженців Житомирщини – Михайла та Наталії Скорульських.

Асамблея відбулася під патронатом Мера м. Житомира – Сергія Сухомлина та за підтримки: Житомирської облдержадміністрації, Житомирської міської ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Управління культури Житомирської облдержадміністрації, Житомирської міської ради, Житомирського міського управління культури, БО «Фонд Родини Розенблат».

Активну участь у фестивалі-конкурсі прийняли учні хореографічного відділення Іршанської школи мистецтв.

Ансамбль «Райдуга» керівник Можаровська С.М. отримав диплом лауреата ІІ ступеня у номінації «Патріотичний танець» та ІІІ ступеня у номінації « Народний танець».

Ансамбль «Амельянс» керівник Єрмакова О.В. отримав диплом лауреата ІІ ступеня у номінації «Сучасний танець».

Ансамбль «Дивоцвіт» керівник Коврига С.Б. отримав диплом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Народний танець».

Ансамбль «Імпульс» керівник Сахненко І.Ю. отримав диплом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Сучасний танець».

Ансамблі «Райдуга» та «Амельянс», як одні із яскравіших, були запрошені на Гала концерт, який проходив 6 листопада в обласній Філармонії ім. Св. Ріхтера.

Такі високі досягнення можливі лише завдяки напруженій праці дитини, підтримці та заохоченню батьків, професіоналізму викладачів та небайдужому ставленню до нагальних потреб школи Іршанської селищної ради (ОТГ).

Шановні батьки!

Перемоги Ваших дітей – це наша спільна радість і нагорода. Ми знаємо, що Ви радієте їх успіхам не менше, ніж ми. Прийміть нашу найщирішу вдячність за те, що разом з педагогічним колективом сприяєте тому, щоб діти перемагали достойних суперників і досягали високих результатів. Сподіваємось, що й надалі завдяки Вашій підтримці, розумінню ми будемо успішно працювати і далі виховувати національно-патріотичний дух молоді крізь призму творчості. стимулювати розвиток сучасного українського танцю, підтримувати творчий і особистісний розвиток підростаючого покоління.