Відбулась зустріч з народним депутатом!

08 червня 2012 року о 10.00 год. в приміщенні сесійної зали Іршанської селищної ради відбулась зустріч селищної громади з народним депутатом України Миколою Миколайовичем Рудченко. На початку зустрічі мешканцям селища було показано фільм про життя Миколи Миколайовича. Всі присутні мали згоду задати питання народному депутатові та передати письмові заяви. Микола Миколайович уважно вислуховував життєві проблеми наших громадян, розповідав про роботу, яку він проводить протягом часу, що обіймає посаду народного депутата, та пообіцяв, що до проблем селища в майбутньому з його боку буде приділятись це більше уваги та надаватись допомоги. Селищний голова Анатолій Рак та всі присутні побажали Миколі Миколайовичу здоров’я, натхнення та подальших перемог.