Відбулась Рада регіонального розвитку

Засідання Ради регіонального розвитку Житомирської області, метою якого було висвітлення результатів роботи та здобутків об’єднаних територіальних громад Хорошівського району за період впровадження реформи децентралізації влади в Україні, та обговорення Перспективного плану розвитку області на 2019-2021 рр., відбулось 17.12.18 в приміщенні Хорошівського Будинку культури.

На засідання були запрошені голови трьох ОТГ району: Іршанської, Хорошівської та Новоборівської.

Засідання відбулось за участі заступника голови Житомирської ОДА Романа Щебетова, голови Хорошівської РДА Галини Ширченко, голови Хорошівської районної ради Андрія Ющенка, був присутній на засіданні депутат Житомирської обласної ради Анатолій Подік.

Не зважаючи на регламент засідання, яким на виступи голів ОТГ відводилось по 5 хвилин, керівники громад із зрозумілим почуттям гордості та задоволення від досягнутого, презентували здобутки своїх громад та результати роботи за період їх існування як об’єднаних територіальних громад.

Для Іршанської громади – це 3 троки. І багато, і мало одночасно. Що зроблено, давайте згадаємо, переглянувши презентацію.

За підсумками засідання Ради регіонального розвитку заступник голови Житомирької ОДА Роман Щебетов дав доручення голові Хорошівської РДА Галині Ширченко розробити перспективний план розвитку району на період 2019-2021 рр. спільно з головами Іршанської, Новоборівської і Хорошівської ОТГ, враховуючи результати аналізу та опитувань громадськості щодо потреб самих громад.

Т.Чистоєдова-Римар