Ветерани футболу, як приклад для наслідування

Розвиток фізичної культури і спорту завжди був на особливому місці у селищі Іршанськ, адже саме тут проживають люди які люблять фізичну культуру і спорт та прагнуть до постійного розвитку не дивлячись на свій вік та дату народження. За ініціативи активних людей та підтримки ідеї Іршанською селищною радою в громаді у 2016 році народився ФК «Іршанськ». Команда «Іршанськ» представляла громаду в футбольних змаганнях чемпіонату Хорошівського району. Наші молоді футболісти показала себе боєздатною та перспективною командою у якої ще все попереду.

У 2017 році за сприяння та підтримки Іршанської селищної ради сформовано ветеранську футбольну команду «Іршанськ» яка бере участь у чемпіонаті Житомирської області з футболу серед ветеранів (40+). До складу футбольної команди були запрошені ветерани футболу Іршанської, Новоборівської та Хорошівської громад, а саме: А.Шкандевич, В.Панченко, брати Яновичі, Р.Яремчук, І.Венглівський, Л.Синяк, В.Павленко, А.Рак, В.Коряковцев, О.Чижевський, О.Одноворченко, М.Кузьменко, О.Копил, М.Ігнатенко, М.Мельник, А.Муський, В.Панченко та багато інших футбольних виконавців. Іршанська селищна рада (ОТГ) разом із меценатами взяла на себе організацію команди та забезпечення участі ФК «Іршанськ» у змаганнях. Створено належні умови для гравців команди аби гідно представляти Іршанську громаду на теренах області та держави. Закуплено нову форму, забезпечено підвіз команди до місця змагань. Слова вдячності варто адресувати керівникам підприємств які постійно і системно підтримують ФК «Іршанськ»: Сахненку С.П. (Межиріченський ГЗК), Бондарю І.К. (Валки Ільменіт) та іншим.

30.04.2017 року ФК «Іршанськ» зіграв гру першого туру чемпіонату Житомирської області з футболу. Суперниками іршанців була іменита команда з м.Коростень «ІсКоростень». Гра проходила у обопільних атаках, боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля. Влучний удар, А.Яновича, зі штрафного вивів ФК «Іршанськ» вперед – 1:0. У другому таймі тиск команди з м.Коростень постійно посилювався. В одній з чергових атак команді «ІсКоростень» вдалося забити гол у ворота господарів. Подальші чіткі дії захисту та впевнена гра воротаря іршанців В.Павленка, не дали гостям забити бодай один м’яч. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат матчу – 1:1. ФК «Іршанськ» набирає перші очко у чемпіонаті області.

У суботу, 06 травня, на стадіоні «Спартак», що в обласному центрі, відбувся поєдинок другого туру чемпіонату Житомирської області серед ветеранів (40+) між командами ФК «Полісся» (м.Житомр) та ФК «Іршанськ». На протязі усього матчу гравці обох команд намагалися знайти шпарину в обороні суперника, однак захисники команд у цій грі переважали лінію нападу. Найкращу нагоду відзначитися у грі мав В.Коряковцев, але голкіпер ФК «Полісся» майстерно перевів м’яч на кутовий. До кінця матчу жодній команді так і не вдалося відзначитися. Головний суддя зафіксував нічийний результат 0:0. ФК «Іршанськ» набирає чергове очко в чемпіонаті області.

14 травня в смт.Іршанську відбувся поєдинок третього туру чемпіонату області серед ветеранів, де ФК «Іршанськ» приймав ФК «Бердичів». Господарі поля були сповнені бажанням відкрити лік перемогам. Одразу ж після стартового свистка арбітра іршанці взяли м’яч під повний контроль, гості лише іноді намагалися вийти у контратаку. В одному з епізодів В.Янович виборов м’яч на самісінькій лінії та віддав гольову передачу на Р.Яремчука – 1:0. За декілька хвилин ФК «Іршанськ» забиває другий м’яч у ворота бердичівлян – 2:0. Іршанці і надалі тримали гру під своїм контролем, однак обрізка у захисті коштувала пропущеного м’яча у власні ворота – 2:1. До фінального свистка арбітра матчу рахунок більше не змінювався. Вітаємо ФК «Іршанськ» з першою перемогою в чемпіонаті та запрошуємо вболівальників футболу на наступну гру 28.05.2017 року з ФК «Фанат» (смт.Пулини).

Ольга Романюк