В Іршанську відмітили міжнародний День танцю.

За рішенням ЮНЕСКО з 1982 року 29 квітня у всьому світі відзначається міжнародний День танцю. У цей день весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято.

Зазвичай у цей день проводяться фестивалі хореографії, а також звітні концерти творчих танцювальних колективів.

Міжнародний День танцю також відмітила Іршанська школа мистецтв 21 квітня відбувся звітний концерт присвячений 15-річчю колективу «Імпульс» керівник Сахненко І.Ю. та 28 квітня звітний концерт хореографічного відділення присвячений безпосередньо танцюю.

В концерті взяли участь колективи «Амельянс» керівник Єрмакова О.В., «Райдуга» керівник Можаровська С.М., «Дивоцвіт» керівник Коврига С.Б.
На сцені Палацу культури та спорту танцювало більше трьохсот дітей. Це було справжнє свято для учасників та гостей.

Директор школи мистецтв привітала усі танцювальні колективи з високими досягненнями та вручила дипломи та грамоти за призові місця, які вони отримали за участь у Обласних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, вагомі досягнення в обласних та Всеукраїнських конкурсах, активну участь в концертній діяльності селища, району та області Іршанська селищна рада нагородила керівників танцювальних колективів грамотами та грошовою винагородою.