ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

В Іршанській ОТГ відбулись святкові заходи присвячені Дню захисту дітей.

Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади. Дитячий сміх, щирість і чистота роблять наш світ набагато кращим, тому не варто забувати, що кожен дорослий повинен з обережністю і любов’ю ставитися до малюків. 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Свято для малих громадян відбулося і на території Іршанської об’єднаної територіальної громади, організатором якого стала Іршанська селищна рада за підтримки благодійників та небайдужих людей.

   В рамках святкування з 14.05 по 04.06.2018 була представлена виставка живописних творів Іршанської школи мистецтв « Казковий світ»

             26-27.05.2018 р. вихованці школи мистецтв взяли участь у фестивалі мистецтв «Світ у твоєму серці» м. Київ;

            З 29, 30, 31.05 та 01.06.2018 в дошкільних закладах проведено низку розважальних та творчих заходів: акція добра «Подаруємо радість дітям, які потребують особливої уваги», спортивні змагання «Здорові діти – здорова нація» та «Хай сонцю і квітам всміхаються діти», міні-турпохід «Весняними доріжками», виставка-конкурс дитячих малюнків «Хай завжди буде сонце, хай завжди буду я!», пісенний конкурс «Ми-діти твої, Україно», флешмоб «А на тім рушникові…», музичні розваги « Світи нам сонечко, світи!».

             29.05. та 30.05.2018 р. відбулося урочисте відкриття  пришкільних відпочинкових таборів в Іршанському та Добринському НВК.

            01.06.2018 р. на базі ДЮСШ  проведені спортивні змагання та змагання з піонерболу.

            01.06.2018 р. на площі біля ПКіС «Титан» відбулась  концертно-розважальна програма творчих колективів Іршанської школи мистецтв « Дітям потрібен мир!», в якій взяли участь близько 300 дітей – глядачів та учасників. Під час програми проведено конкурс малюнку на асфальті «У віночку нашім різнобарвні квіти, символ України і дарунок літа», Центром естетичного виховання організовано тематичні майстер-класи з в’язання квіточок-аксесуарів до одягу та виготовлення подарункового кошика з паперопластики. Більше ніж 30 вихованців Центру естетичного виховання представили свої роботи на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Переможці конкурсів отримали заохочувальні призи, а усі учасники свята отримали солодкі гостинці.

              Працівниками селищної бібліотеки проведено літературне свято «Захист дитини у цілому світі – це місія честі й добра», бліц – вікторину «Швидко казку пригадай», був представлений перегляд літератури «Ми діти твої – Україно» та книжкова виставка «Знай свої права…», де взяли участь учні початкової школи. Найактивніші учасники вікторини отримали заохочувальні подарунки та солодощі.

             На території відпочинкового табору  Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ», де перебуває 150 дітей, серед яких діти пільгових категорій, організовано акцію «Міняю кульку на віршик», танц-майдан « Сонячна країна», казковий калейдоскоп «Про всіх на світі». У пришкільному таборі Добринського НВК  діти творили малюнок на асфальті «Світ очима дітей», відбувся караоке-конкурс «Зірочка» та спортивне свято «Веселі старти».

        Свято було яскравим, малеча та юні учасники мали гарну нагоду розважитись. А дорослі ще раз упевнились, яке прекрасне воно – ДИТИНСТВО.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.