ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Учитель року – 2018

                

Щорічно восени стартує всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Учитель року», який з 1995 року став традиційним для освітян України.

Конкурс «Учитель року – 2018» є важливим, оскільки він відбувається у предстартовий рік Нової української школи.

Зміни у школі відбудуться тоді, коли зміниться учитель. Кожен педагог – і досвідчений фахівець, і вчитель-початківець – прагне професійного зростання, підвищення професійної самооцінки. Як зазначав К.Д. Ушинський «Вічно винаходити й удосконалюватись – ось єдиний курс учительського життя»

14 грудня 2017 року у смт. Хорошів відбувся 1 (районний) етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2018».

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця над саморозвитком. Для всіх учасників цей конкурс є нагодою ще раз підтвердити свій професіоналізм, поділитись досвідом роботи, власними напрацюваннями.

Цього року участь у вищезазначеному заході взяли вчителі Іршанського навчально-виховного конкурсу «Гімназія – дошкільний навчальний заклад»: Сулима Наталія Іванівна, номінація «Українська мова та література», Мельничук Олексій Григорович, номінація «Фізика» та вибороли II місце.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.