УЧАСТЬ УЧНІВ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ПІД ГАСЛОМ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

В м. Житомирі пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

В конкурсі прийняли участь учні Іршанської школи мистецтв Савшак Софія, Афанасьєва Аріна, Фоменко Аделіна, Наготнюк Максим – викладач Жендицька Т.О.

Робота Афанасьєвої Аріни була відмічена грамотою Управління культури Житомирської облдержадміністрації за творчу перспективу.

Бажаємо учням продовжувати вдосконалювати свій талант та досягати нових творчих вершин!