Участь у конкурсі – це уже перемога!

Напевно, немає такого творчого конкурсу, звідки б не поверталися з новими досягненнями юні танцюристи Іршанської школи мистецтв.

29 вересня 2018 року в м. Києві відбувся XVIII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій» за підтримки Міністерства культури України та національної хореографічної спілки України.

Хореографічний колектив «Дивоцвіт» став лауреатом Першої  премії в номінації «Народна хореографія»  та нагороджений дипломом в номінації  «Кращий  сценічний костюм». Художній керівник Коврига С.Б. нагороджена подякою за особистий внесок у розвиток мистецтва, високий професіоналізм та педагогічну майстерність.

Такі високі досягнення можливі лише завдяки  напруженій праці дитини, підтримці  та заохоченню батьків, професіоналізму викладачів та небайдужому ставленню Іршанської  селищної ради об’єднаної територіальної громади до нагальних потреб школи мистецтв. Сподіваємося,  що і надалі завдяки вашій підтримці, ми будемо успішно працювати і виховувати національно- патріотичний дух молоді, стимулювати розвиток сучасного українського танцю, підтримувати творчий розвиток підростаючого покоління.