ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Спільно творимо добро!

 З метою посилення діяльності органів місцевого самоврядування, суб’єктів соціальної роботи у сфері вирішення проблем сім’ї,  раннього виявлення та обліку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх реабілітації, на базі Іршанської селищної ради 23 січня проведений круглий стіл «Спільно творимо добро». Для участі в заході  були запрошені: начальник Іршанського  дільничого  відділення міліції Корзун А.М., селищний голова Рак А.Б., директор ПК «Титан» Мальцева Л.Є., директор ДЮСШ Литвинчук О.М., директор ЦЕВ Шульга Л.М.,заступник директора НВК «Гімназія-ДНЗ» Субіна В.В., дитячий лікар Набока О.Е., члени комісії в справах неповнолітніх при Іршанській селищній раді.

 Фахівець з соціальної роботи Дехтяренко С.І. розповіла присутнім про те, що тісна співпраця з соціальними партнерами сприяла усуненню причин, які  заважають членам сімей самостійно подолати складні життєві ситуації, попередженню вилучення дітей з родини, створенню умов   для подальшого самостійного розв’язання проблем, що виникатимуть, зменшенню кількості сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях. Подякувала  всім за бажання бачити дітей, молодь, сім’ї, що проживають на території смт.Іршанськ, здоровими, щасливими,  та за сприяння у профілактиці шкідливих звичок, пропаганді здорового способу життя, підготовці молоді до сімейного життя.

Начальник дільничого відділення  міліції Корзун А.М. розповів присутнім про покращення криміногенної обстановки в селищі: серед неповнолітньої молоді немає умовно засуджених, ефективними є заходи по профілактиці злочинності, що проводять фахівці з соціальної роботи з учнівською молоддю; хороші результати дають рейди по торгівельних точках та місцях відпочинку молоді, які проводяться спільно з фахівцями з соціальної роботи, членами КСН, вчителями, козацькою дружиною, бажано було б більше бажаючих вчителів, батьків для участі в  таких рейдах.

 Директор ЦЕВ Шульга Л.М. сказала, що її працівники залучають до участі в гуртковій роботі дітей – сиріт,  дітей з функціональними обмеженнями, дітей, що стоять на внутрішкільному обліку. Є прекрасні результати – нагороди району, області. Складності бувають у  роботі з внутрішкільним обліком, приходиться часто проводити з ними бесіди щодо ставлення один до одного, поваги до старших, але  якими вони стають відповідальними, коли їх беруть волонтерами на різні заходи, це треба бачити,щасливі і тоді, коли свій виріб готують на чергову виставку.

Директор ДЮСШ Литвинчук О.М. ознайомив з планом роботи школи на поточний рік, зі спортивними досягненнями молоді селища в районі, області,   по Україні, про сприяння в розвитку спорту ІГЗК.

Дитячий лікар Набока О.Е. відзначила тісну співпрацю з фахівцями з соціальної роботи по проведенню інформаційно – просвітницьких заходів з метою запобігання поширення ВІЛ-інфекції, наркоманії, алкоголізму, туберкульозу, інших соціально –  небезпечних хвороб; контроль за сім’ями, в яких неповнолітні діти, а батьки не в повну міру своїх можливостей слідкують за ними. Лише така співпраця дає позитивні  результати: коли не подзвониш у службу по певних проблемах, все вирішується спільно, швидко, результативно.

 Заступник директора Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ» Субіна В.В. звернула увагу на доцільність проведення спільних засідань КСН і вчителів навчального закладу по питаннях надання психолого – педагогічної підтримки сім’ям, які опинилися в СЖО; сприяння у формуванні в дітей і підлітків «здорових» моделей способу життя, що надаватимуть можливість для їх особистісного потенціалу; у підвищенні психолого – педагогічної компетентності дорослих; у протистоянню залучення підлітків до злочинної діяльності.

Директор ПК «Титан» Мальцева Л.Є. подякувала фахівцям з соціальної роботи за допомогу в організації та проведенні обласного фестивалю «Райдуга» для дітей – сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей з функціональними обмеженнями, адже успіх заходу залежить, в першу чергу, від злагодженої роботи людей. Вдячна волонтерам – дітям, яких підготувала керівник ФРЦСССДМ до роботи, вчителям, що не залишаються байдужими.

 Секретар Іршанської селищної ради Кусьпісь   Н.З. розказала про співпрацю органу опіки та піклування з КСН,  з фахівцями з соціальної роботи по питанню захисту прав дітей, встановленню причин конфліктних ситуацій та їх вирішення на користь дітей, що проживають в сім’ях з СЖО.

 Селищний голова Рак А.Б. відзначив  значимість спільної роботи всіх небайдужих  до формування в громаді сімейних цінностей та засад відповідального батьківства, пропагування здорового способу життя, виховання дітей, профілактики шкідливих звичок та пропаганди здорового способу життя.

Наприкінці круглого столу, був прийнятий спільний план роботи Комісії в справах неповнолітніх   при Іршанській селищній раді на 2013 рік, визначені основні напрями роботи з молоддю, що проживає на території смт.Іршанськ.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.