Сім’ї загиблого Героя вручили ордер на житло!

8 квітня цього року в приміщенні Іршанської селищної ради відбулося урочитосте вручення ключів та ордеру на квартиру сім’ї загиблого в зоні АТО нашого земляка Сергія Фролова. Нове житло отримали дружина полеглого Героя – Тетяна Фролова та його півторарічна донечка – Єлизавета. Для них отримання житла – подія значима, хоч і з присмаком гіркоти. Присутні хвилиною мовчання вшанували бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Урочисте вручення ордеру на квартиру відбулося за участю селищного голови Анатолія Рака, секретаря ради Надії Кусьпісь, координатора ГО «Майдан» Ігоря Сеня, колективу та депутатів селищної ради, волонтерів та військовослужбовців селища, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України. Секретар ради Надія Кусьпісь оголосила розпорядження Іршанського селищного голови, яким Сергія Фролова  посмертно представлено до найвищої нагороди селища – йому присвоєно звання «Почесний громадянин селища Іршанськ» та його ім´я внесено до «Книги Пошани селища». Відповідний нагрудний знак селищний голова вручив дружині загиблого військовослужбовця. Жінка крізь сльози щиро подякувала за допомогу і підтримку всій територіальній громаді селища. Селищний голова подякував військовослужбовцям, які повернулися з зони проведення антитерористичної операції та вручив нагрудний знак «За особливі заслуги перед селищем» лейтенанту Збройних Сил України Дмитру Падалку, якого за участь в антитерористичній операції нагороджено державними відзнаками «Захисник Вітчизни» та «За оборону рідної держави». Дмитро Падалко від імені військовослужбовців, подякував місцевій владі, волонтерам ГО «Майдан» і всій громаді селища за підтримку, яку іршанці надають армії, збираючи кошти, обмундирування, спорядження та доставляючи гуманітарні вантажі в зону проведення антитерористичної операції. Захід закрили виконанням гімну України, а наприкінці  вигукнули:  «Слава Україні!» – «Героям Слава!»