ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Школа місцевого самоврядування – 2016!

Вже третій рік поспіль Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» проводить Школу місцевого самоврядування DESPRO для представників органів місцевого самоврядування та регіональних ЗМІ спільно з асоціаціями органів місцевого самоврядування України.

Що таке Школа місцевого самоврядування DESPRO? Школа місцевого самоврядування DESPRO ― це комплексна навчальна програма практичного спрямування для представників ОМС усіх рівнів, що була створена у 2014 році у рамках Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Головною метою започаткування Школи DESPRO є формування критичної маси лідерів ОМС, які розуміють суть й перспективи реформ, готові брати практичну участь у реформуванні суспільних відносин, запроваджувати зміни та поширювати набуті знання.

Школа місцевого самоврядування була створена у рамках розробленої проектом DESPRO Комплексної навчальної програми для голів органів місцевого самоврядування різних рівнів. Це комплекс навчальних практико-орієнтованих заходів, спрямованих на:

 • формування дієвого та високо професійного місцевого самоврядування в Україні у відповідності до Європейської Хартії місцевого самоврядування;
 • зміцнення лідерів місцевого самоврядування та посилення ролі Асоціацій органів місцевого самоврядування;
 • формування ефективних компетенцій з розвитку інституційної спроможності асоціацій органів місцевого самоврядування та сприяння ефективному здійсненню повноважень органами місцевого самоврядування;
 • створення дієздатного професійного активу асоціацій.
 • Цільовою аудиторією Школи DESPRO є керівники ОМС різних рівнів, старости, депутати місцевих рад, представники регіональних ЗМІ. Відбір учасників Школи місцевого самоврядування здійснюється для формування якомога більш якісного складу слухачів Школи та, як наслідок, більш повної реалізації завдань проекту DESPRO щодо сприяння децентралізації та реформуванню місцевого самоврядування в Україні.

  1 грудня закінчилась остання сесія навчання в Школі DESPRO – 2016.

  Анатолій Рак, Іршанський селишний голова ОТГ, який був слухачем в Школі, після закінчення навчання отримав Диплом та Сертифікат європейського зразка тренерів із питань децентралізації.

  Отриманий досвід дозволяє застосувати його на практиці, зробити успішною та зразковою Іршанську об’єднану територіальну громаду.

  Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

  Оставить комментарий

  Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.