Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, активісти!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!

Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.Реалії сьогодення ставлять перед нами нелегкі завдання втілювати реформи для розбудови країни європейського рівня. Але тільки розуміння і підтримка наших громад нададуть нам впевненості і сил досягти бажаних результатів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію.

Від щирого серця, дорогі друзі і соратники, прийміть  запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів!

Анатолій Рак