ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Головна » СЕЛИЩНА РАДА » Апарат ради

Апарат ради


Іршанський селищний голова – Рак Анатолій Борисович
тел./роб.: 04145 4-41-67
тел./моб.: 066 233-30-20
тел./факс: 04145 4-42-21 (приймальня)
e-mail:irshansk_rada@ukr.net


Заступник голови – Одноворченко Олександр Вікторович

тел./роб.: (04145) 4-41-57
e-mail:kristall55@ukr.net


Секретар Іршанської селищної ради – Денисенко Катерина Олексіївна
тел./роб.: (04145) 4-42-67
e-mail:secr_rada@ukr.net


В.о. старости с. Добринь – Булига Світлана Євгенівна
тел./моб.: (066) 394-06-45


Керуючий справами виконавчого комітету – Кручак Наталя Володимирівна
тел./роб.: (04145) 4-43-67
e-mail:vik_irsh@ukr.net


Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Головний бухгалтер – начальник відділу – Лобашова Світлана Франківна
тел./роб.: (04145) 4-42-61
e-mail:gol_buh@ukr.net

Спеціаліст І-ї категорії – Кузнєцова Тетяна Олексіївна

Спеціаліст відділу – Омельчук Інна Олександрівна

Спеціаліст відділу – Ющенко Наталія Миколаївна
тел./роб.: (04145) 4-42-40


Сектор з кадрових та правових питань
Спеціаліст І-ї категорії з питань кадрової роботи – Завадська Ірина Петрівна
тел./роб.: (04145) 4-43-61
e-mail: okr_irsh@ukr.net

Спеціаліст – Бєлаш Юрій Олександрович
тел./роб.: (04145) 4-21-11
e-mail: ybelash@ukr.net


Відділ земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища
Начальник відділу – Романчук Наташа Борисівна

Спеціаліст відділу – Прищепа Ірина Костянтинівна
тел./роб.: (04145) 4-42-29
e-mail: zem_irsh@ukr.net


Архівний сектор
Завідувач архіву – Яремчук Ірина Андріївна
e-mail: arhiv.irshansk@ukr.net


Загальний відділ
Начальник відділу – Чистоєдова-Римар Тетяна Олександрівна
e-mail:rimar0905@gmail.com

Діловод – Кулаківська Світлана Миколаївна
тел./роб.: (04145) 4-42-21
тел./факс: (04145) 4-42-21 (приймальня)
e-mail: dilo_irsh@ukr.net

Діловод с. Добринь – Франчук Людмила Андріївна

Спеціаліст з комп’ютерного обслуговування – Острижнюк Євгеній Валерійович
e-mail: zhen6ok@gmail.com


Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
Начальник відділу – Будніцька Вікторія Валентинівна
тел.: (04145) 4-22-22
e-mail:budnitskavv@gmail.ua

Спеціаліст з питань формування та ведення реєстру територіальної громади – Закаржевська Анастасія Сергіївна

Державний реєстратор – Васянович Діна Валеріївна

Адміністратор – Демченко Ярослава Павлівна

Адміністратор – Радіонова Марія Миколаївна


Відділ військово-облікового бюро (ВОБ)
Завідуюча військово-облікового бюро (ВОБ) – Коваленко Алла Михайлівна
тел./роб.: (04145) 4-44-67


Відділ у справах дітей та соціального захисту населення
Спеціаліст у справах дітей – Кайдалов Володимир Валентинович
тел./роб.: (04145) 4-42-22
e-mail:spravy_dity@ukr.net


Відділ з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини
Начальник відділу освіти – Закревська Наталія Михайлівна
тел./роб.: (04145) 4-42-20
e-mail:osvita_irshansk@ukr.net

Спеціаліст відділу освіти – Смолянюк Наталя Петрівна


Адміністративно-господарський відділ
Завідувач господарством – Денисенко Анатолій Леонтійович

Водій – Рак Борис Якович

Водій с. Добринь – Булига Павло Дмитрович

Прибиральниця – Заруцька Галина Миколаївна

Прибиральниця с.Добринь – Розум Ірина Дмитрівна