ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Розпочато процедуру коригування тарифів

 У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України законопроекту № 9000 від 15.09.2018 «Про державний бюджет 2019», яким передбачено протягом 2019 року поетапні зміни рівня прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати,  в порядок денний роботи виконавчого комітету 30.11.2018 було внесено питання про коригування тарифів на комунальні послуги, які надаються КП «Іршанське комунальне підприємство». Керуючий справами Наталя Кручак доповіла, що запропонований проект рішення про початок 

процедури коригування тарифів обумовлений неодноразовими зверненнями директора КП «ІКП» Олега Ковальчука щодо приведення у відповідність тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, послуги з водопостачання та водовідведення до розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг. Дані звернення спричинені, за словами О.Ковальчука, підняттям цін на енергоносії та підвищенням рівня мінімальної заробітної плати. Це призвело до збільшення витрат підприємства, що, у свою чергу, загрожує його стабільній роботі.

  Обговорення даного питання було жвавим, в результаті члени виконкома проголосували за проект РІШЕННЯ № 158, яким надається дозвіл КП «ІКП» розпочати процедуру коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, вартість яких розраховано по кожному будинку окремо, та тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

  Розгляд порушеного на засіданні виконавчого комітету питання продовжився 5-ти денною роботою комісії, яка детально розглянула структуру тарифів, складові витрат, за якими відбуваються цінові зміни та розміри їх зростання. За результатами засідання комісії 06.12.2018 складено протокол.

  До процедури обговорення коригування тарифів можуть долучитись споживачі послуг (фізичні та юридичні особи).  Процедура обговорення триватиме 15 календарних днів до 21 грудня 2018 року. 

  Про результати розгляду зауважень та пропозицій – мешканців селища буде повідомлено додатково.

 За додатковою інформацією, а також для подання зауважень та пропозицій мешканці селища можуть звертатись:

  • за адресою: вул. Гулія, 7, смт. Іршанськ, кабінет планово-економічного відділу КП «Іршанське комунальне підприємство»;
  • за телефоном: 04145-4-41-26;
  • e-mail: irshansk_rada@ukr.net.

Начальник загального відділу

Т.Чистоєдова-Римар

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.