ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Райдержадміністрації мають оптимізувати структури, аби функції не дублювалися з громадами.

Після об’єднання територіальних громад виникає питання дублювання функцій у ОТГ та районних державних адміністраціях.

Аби розібратися з проблемними питаннями структур і комунальної власності, 20 січня, у Житомирі під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми відбулася нарада з представниками РДА та громад. На нараді був присутній Іршанський селищний голова Анатолій Рак.

При аналізі ситуації в Хорошівському районі визначено, що в межах району самостійно функціонують 3 ОТГ: Іршанська, Новоборівська та Хорошівська, тому левову частку функцій Хорошівської РДА, з 2016 року виконують Іршанська та Новоборівська, а з цього року – Хорошівська ОТГ. За що відповідатиме завтра РДА, окрім деяких своїх прямих функцій в основному з обслуговування Топорищенської та Радицької сільських рад, які не надали згоду на об’єднання?

Ігор Гундич визначив, що чекає на відповіді негайно, тому дав доручення всім головам райдержадміністрацій вже у понеділок подати нові штатні розписи з урахуванням дублювання функцій з ОТГ. Після цього штатні розписи розгляне департамент фінансів ОДА, аби з’ясувати, чи надана структура РДА дійсно необхідна та не повторює функцій, які виконуються у громадах.

За матеріалами пресслужби Житомирської ОДА. Фото з сайту http://oda.zt.gov.ua/

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.