ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Програма соціальної підтримки

Управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА повідомляє, що в області діє Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році.

   В рамках програми передбачено, що учасникам АТО. які бажають в 2018 році отримати путівку в санаторій «Дениші» на санаторно-курортне лікування або реабілітацію по обласній програмі, необхідно звернутись в поліклініку до сімейних лікарів для оформлення санаторно-курортної картки за формою 072/о.

   Далі з паспортом, ід. кодом та посвідченням, що дає право на пільги необхідно звернутися в каб. №209 обласної клінічної лікарні ім О.Ф. Гербачевського за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 для отримання направлення в санаторій «Дениші».

   За детальною інформацією про умови санаторно-курортного лікування необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення Хорошівської РДА за адресою: смт. Хорошів, вул. Соборна, 1 тел, 3-35-04, 096-773-86-22. 093-572-93-24 каб. № 8.

   Просимо Вас допомогти активізувати роз’яснювальну роботу серед осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.