Про результати фінальних змагань з військово-патріотичних видів спорту

11 жовтня 2018 року в нашому селищі на території стадіону Палацу культури і спорту проводились фінальні змагання з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді, присвячені Дню захисника України. Організатором цих змагань виступила ГО «Спілка ветеранів «ПАТРІОТ» під егідою Іршанської селищної ради та  за підтримки ФСК «Іршанськ». Спортивну базу для проведення змагань надала філія «ІГЗК» ПАТ «ОГХК», фінансову підтримку надали підприємства ТзОВ «Межиріченський ГЗК», ТзОВ «Валки-Ільменіт» та Іршанська селищна рада.

Голова ГО «Спілки ветеранів «Патріот» Ігор Сень запросив для показового виступу та участі в суддівстві змагань 199-ий навчальний центр десантно-штурмових військ ЗСУ, який, до речі, є єдиним в Україні навчальним центром, призначеним для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу для військових частин та підрозділів десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Почались фінальні змагання з показового виступу курсантів навчального центру (посилання на відео 1. відео 2. відео 3. відео 4 на сторінці у Фейсбуці І.Сеня), чим викликали шквал емоцій серед учасників змагань та глядачів з Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ».

Прийняли участь у фіналі змагань команди з чотирьох населених пунктів: Іршанськ, Хорошів, Черняхів та Нова Борова. За правилами змагань до складу кожної команди входили 8 юнаків та 2 дівчат. Команди змагались в конкурсі пісні і строю, стрільбі з пневматичної зброї, метанні гранати, підтягуванні на перекладені, в кросі на 800 м, наданні медичної допомоги, розбиранні та складанні автомату. До речі, саме цей конкурс викликав сльози розчарування у однієї з учасниць змагань. Це свідчить про те, що діти повністю поринули в атмосферу здорового спортивного суперництва та відчули справжній командний дух, відповідальність за свою команду, що не може не тішити організаторів заходу, адже саме цього і домагались!

Не може не тішити і той факт, що кубок за І місце в змаганнях з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді залишився в нашому селищі, хоча і розділили І місце між собою дві команди, які набрали рівну кількість очок – команди Іршанська та Нової Борової.

Голова селищної ради Анатолій Рак дякує за перемогу команді Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» у складі:

– Фещенко Андрій;

– Шафаренко Василь;

– Ілюченко Дарина;

– Дряєв Дато;

– Тушинська Ірина;

– Кураченко Іван;

– Пантус Михайло;

– Цалко Олександр;

– Федорченко Павло;

– Венглівський Владислав.

Маємо велику надію і сподівання, що ні тим юнакам, хто приймав участь у змаганнях, ні їх одноліткам на всій території нашої держави не доведеться бачити справжні військові дії, а тим більше – бути їх учасниками.

Миру вам, наші діти!

Начальник загального відділу