ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Пожежна для Іршанська

31.05.2017 року на чергування в ППЧ-28 (смт.Іршанськ) поставлено спеціалізований пожежно-рятувальний автомобіль «SCANIA» облаштований у відповідності до сучасних європейських стандартів. Даний автомобіль надійшов до Іршанської ОТГ завдяки тісній та плідній співпраці з міжнародною норвезько-українською місією «Вітер надії, любові», норвезькою страховою компанією, начальником Коростенського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області, С.Рудзіком, Житомирською ОДА та іншими не байдужими людьми. Автомобіль «SCANIA» економічно вигідніший, потужніший, маневреніший має вищу прохідність.

Пожежно-рятувальний автомобіль призначений для перевезення пожежників, застосування для гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт. Автомобіль оснащено додатковими засобами освітлення, автономною генераторною станцією, гідравлічними ножицями та іншими механізмами необхідними для надання допомоги при аварійних ситуаціях.

У ході проведення зазначеного заходу до рятувальників звернулися: друзі, колеги з Коростенського району (начальник Коростенського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області, С.Рудзік); керівники підприємств ( ТОВ «Межиріченський ГЗК» С.Сахненко, ТОВ «Валки-Ільменіт» І.Бондар); селищний голова Іршанської селищної ради ОТГ А.Рак.

Після офіційної частини, гості заходу побачили практичне застосування техніки у ході навчальної тривоги.

Дуже добре, що у Іршанській громаді з’явився сучасний пожежно-рятувальний автомобіль, однак дуже хочеться, щоб використовувався він якомога рідше, бо мешканці громади ставатимуть більш уважні, більш обачні та більш обережні щодня.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.