ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Керуючись статтею 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Іршанська селищна рада виносить на публічне обговорення проекти рішень ради:

– «Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців по Іршанській об’єднаній територіальній громаді на 2018 рік»;

– «Про встановлення на 2018 рік податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частки для фізичних і юридичних осіб на території Іршанської об’єднаної територіальної громади»

Прийняття рішень з даних питань необхідно для прозорого та ефективного встановлення податків, збільшення надходжень до селищного бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

Адреса розробника проекту, до якої належить надсилати зауваження і пропозиції та при необхідності ознайомитися із додатковими матеріалами:

Іршанська селищна рада, тел. 4-41-67, 4-42-62, факс 4-42-21

Офіційний сайт селищної ради http://irshansk-rada.gov.ua

Поштова адреса: 12110, вул. Гулія, 7, смт Іршанськ Хорошівського району Житомирської області.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від зацікавлених осіб приймаються в надрукованому вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення даного проекту рішення за вище зазначеною адресою.

Аналізи регуляторного впливу даних регуляторних актів та додатків до рішень сесій розміщено на офіційному сайті Іршанської селищної ради www.irshansk-rada.gov.ua

А. Б. Рак

Проекти рішень