Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Сектором з юридичних питань розроблено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Іршанської об’єднаної територіальної громади».

Метою прийняття зазначеного рішення є оптимізація надходжень до бюджету громади та створення сприятливих умов для здійснення будівництва (реконструкції) об’єктів на території громади, зацікавлення інвесторів у розвитку будівництва, застосування єдиного розміру пайової участі, встановлення чітких та прозорих відносин із суб’єктами господарювання, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою надходжень коштів пайової участі, сприяння розвитку інфраструктури громади.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, розміщені на офіційному сайті Іршанської селищної ради (http://irshansk-rada.gov.ua/).

Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акта надсилати до 21 січня 2018 року на адресу: 12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7, е-mail: irshansk_rada@ukr.net, телефон (04145) 4-21-11.

РІШЕННЯ про пайову участь

Положення про відрахування на розвиток інфраструктури

Аналіз рег-го впливу пайова участь