Перший крок до об’єднання зроблено!

08.07.2015 року сесія Іршанської селищної ради, враховуючи пропозиції, які надійшли до селищної ради впродовж обговорень щодо добровільного об’єднання громад (розпочаті 16.04.2015 року), прийняла рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад сіл Добринської сільської ради (Добринь, Губенкове, Гута-Добринь, Ємилівка), Луківської сільської ради (Луки, Буки, Забране, Бучки, Сичівка), Шершнівської сільської ради (Шершні, Десятини, Старики), Лісівщинської сільської ради (Лісівщина, Лісобуда, Мойсіївка), Меленівської сільської ради (Мелені, Винарівка, Граби, Полянка), Ставищенської сільської ради (Ставище, Зарубинка, Кропивня), Ковалівської сільської ради (Ковалі, Красносілка), Холосненської сільської ради (Холосне, Злобичі, Нивки), Веселівської сільської ради (Веселівка, Розівка, Іванівка, Ковалівщина), селища міського типу Іршанськ (Іршанської селищної ради) в Іршанську територіальну громаду з центром у смт.Іршанськ.
Іршанському селищному голові Раку А.Б. за даним рішенням доручено звернутися до Добринської, Луківської, Шершнівської, Лісівщинської, Меленівської, Ставищенської, Ковалівської, Холосненської, Веселівської сільських рад з пропозицією про добровільне об’єднання територіальних громад.
10.07.2015 року селищний голова Рак А.Б. був присутній на сесії Добринської сільської ради, розповів депутатам сільської ради про переваги об’єднання як для Іршанська так і для сіл Добринської сільської ради та офіційно вручив від імені Іршанської громади пропозицію на об’єднання Іршанської селищної ради та Добринської сільської ради. За процедурою, в місячний термін по Добринській сільській раді пройдуть громадські слухання, де обговорять серед населення пропозицію Іршанська та відповідним рішенням сільської ради мають надати згоду на об’єднання, або відмову. Аналогічні пропозиції надіслано всім територіальним громадам, що плануються до об’єднання…