ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Останній дзвінок 2012 – під загрозою!

До мене, як до селищного голови та посадової особи, яка представляє інтереси всієї громади селища Іршанська звернулись з колективною заявою батьки учнів Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» з занепокоєнням відносно непроведення у цьому році останнього дзвоника для учнів випускних класів та для першокласників.

Інформація, щодо непроведення у 2012 році останнього дзвоника поступила від керівництва НВК та за пропозицією районного відділу освіти по причині скороченого учбового процесу для випускників НВК у зв´язку з проведенням в Україні ЄВРО-2012. Мною, направлено листа до Володарсько-Волинської райдержадміністрації з висловлюванням від імені громади, обурення даним рішенням яке слід вважати злочинним вчинком позбавити наше молоде покоління святкового дійства – Останнього дзвінка!   Переконаний, що учні 9-х та 11-х класів, заслужили, щоб їх випуски в навчальних закладах були урочисті та святкові, а наші першакі з великим нетерпінням чекають коли випускники візьмуть їх на плечі та зроблять коло пошани, тримаючи над голівкою шкільний дзвінок та коли їм вручать перші навчальні книжки – букварики.

Згадаймо часи, коли ми були на їх місці, і не даймо нікому права позбавити наших дітей цих чудових миттєвостей свого дитинства!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.