Хорошівський район, Житомирська область

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний план території «Розміщення земельної ділянки для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Промислова 2, в смт. Іршанськ ( в межах населеного пункту), Хорошівського району Житомирської області».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації – детального плану території по вул. Промислова 2, в смт. Іршанськ ( в межах населеного пункту), Хорошівського району Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення Іршанської селищної ради № 235 від 17 лютого 2017 року.

Замовник: Іршанська селищна рада.

Платник: ФОП Волохов Роман Миколайович.

Виконавець: ФОП Микитенко В.А.

Місце розташування: смт. Іршанськ вул. Промислова 2, ( в межах населеного пункту)

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Іршанській селищній раді у відділі земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний – начальник відділу Романчук Наташа Борисівна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до
28 серпня 2017 року включно, за адресою смт. Іршанськ вул. Гулія 7 в кабінеті відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища Романчук Наташа Борисівна.

Громадські слухання будуть проходити о 10.00 год. 28 серпня 2017 року в залі засідань Іршанської селищної ради за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7 ( 2 поверх).