ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська  селищна територіальна громада (об’єднана) Володарсько-Волинського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

 – державного реєстратора з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відділу надання адміністративних послуг.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати базову вищу (вищу) освіту  за спеціальністю правознавство за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби.

– спеціаліста з питань формування та ведення реєстру територіальної громади сектору  організаційно-кадрової роботи;

– спеціаліста (з питань освіти)  відділу освіти, культури, медицини, молоді та спорту;

– спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури.

Особи, які претендують на посади, повинні мати базову вищу (вищу) освіту  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби.

 Стаж роботи за фахом на державній службі  або в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою: 12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія,7

Термін надання документів – до 29.03.2016 року (з урахуванням положень Закону України від 25.12.2015 року  № 925-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб».

Довідки за телефонами:  4-41-67

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.