Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна рада ОТГ Хорошівського району Житомирської області

ПРОВОДИТЬ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР на заміщення вакантної посади:

Спеціаліста відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та охорони здоров´я.

Вимоги до кандидатів:

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу економічну освіту або педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, складати та подавати бухгалтерську та фінансову звітність бюджетної установи, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, відповідати морально-етичним вимогам.

Стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням:

– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в установах системи освіти та на посадах економіста та бухгалтера не менше 3-х років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою:
12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Тел.: 4-43-61.

Термін надання документів – до 28.01.2017 року.