Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна територіальна громада (об’єднана) Володарсько-Волинського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

1. Спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та закупівель.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, основи державного управління, менеджмент, міжнародні відносини, правила ділового етикету та ділової мови, бажано володіння іноземною мовою.

Стаж роботи:

– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в інших сферах управління – не менше 3-х років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи:

• заява,

• особова картка (форма П-2ДС),

• автобіографія,

• дві фотокартки розміром 4х6 см,

• документ про освіту,

• паспорт,

• військовий квиток (для військовозобов’язаних),

• декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

• Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою:
    12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення

Довідки за телефонами: 4-43-61