Оголошення про проведення конкурсу!

Іршанська селищна територіальна громада (об’єднана) Володарсько-Волинського району Житомирської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1. Спеціаліста відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та охорони здоров´я.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу профільну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, відповідати морально-етичним вимогам.

Стаж роботи за відповідним професійним спрямуванням:
– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в органах та установах системи освіти не менше 5-ти років.

2. Спеціаліста відділу фінансів.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, знати чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків.

Стаж роботи:
– на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років, або в інших сферах управління – не менше 3-х років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Подача документів та додаткова інформація здійснюється за адресою:
12110, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, кабінет № 8.

Термін надання документів – до 09.11.2016 р.

Довідки за телефонами: 4-43-61