ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ

Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА інформує:

 З 1 квітня 2019 року урядова програма «Доступні ліки» переходить під адміністрування Національної служби здоров’я України (НСЗУ).

Відшкодування вартості лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» відбуватиметься відтепер виключно за договором аптечних закладів різних форм власності з НСЗУ, тобто кошти на реалізацію цієї програми будуть перераховуватись безпосередньо аптечному закладу, а не через селищну раду.

 Враховуючи вищевикладене, Іршанська селищна рада всіляко сприятиме аптечним закладам, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», в реєстрації в електронній системі охорони здоров’я, укладенні договорів та відпуску лікарських засобів за електронними рецептами.

 Слід зазначити, що НСЗУ надає інформацію стосовно всіх запитань, що стосуються реалізації програми «Доступні ліки» за договором з НСЗУ. Для отримання інформаційної підтримки керівникам аптечних закладів потрібно заповнити форму за посиланням:

http://bit.ly/DL2019_invite

 Аптечним закладам різних форм власності, що беруть участь (або мають намір брати участь) у програмі «Доступні ліки», слід укласти угоди з НСЗУ до 15 березня 2019 року.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.