ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Кручак Н.В.

ПОВІДОМЛЕННЯ

06 жовтня 2016 року в Іршанській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:
Керуючого справами – Кручак Наталії Володимирівни.
Копії заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік Кручак Н.В. додаються.

ПОВІДОМЛЕННЯ
про результати перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Іршанською селищною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Кручак Наталі Володимирівни. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кручак Наталі Володимирівни не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».