О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»     5   вересня    2018 року о 1000  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться 17 сесія  сьомого скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ   ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ  ПОРЯДКУ   ДЕННОГО:

1.     Про затвердження рішення виконавчого комітету Іршанської селищної ради.

2.     Про затвердження розпоряджень селищного голови.     Доповідач: Денисенко К.О. – секретар ради

3.     Про списання основних засобів (Іршанська школа мистецтв).

4.     Про  оплату за навчання (Іршанська школа мистецтв).

5.     Про надання матеріальної допомоги (громадяни).

6.     Про надання фінансової допомоги  КП «Іршанське КП».

7.     Про надання субвенції держбюджету.

8.     Про надання субвенції до обласного бюджету.

9.     Про надання субвенції держбюджету.

10.  Про включення до Переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2018 році.

11.  Про затвердження Переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2018 році.

12.  Про викуп приміщення.

13.  Про пониження ступенів та перейменування Добринського НВК. Доповідач: Рак А.Б. – селищний голова.

14.  Про внесення змін до селищного бюджету. Доповідач: Лобашова С.Ф. – начальник відділу-головний бухгалтер.

15.  Земельні питання. Доповідач: Романчук Н.Б. – начальник відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.

16. Різне.