Нові творчі перемоги Іршанської школи мистецтв

Березень є самим напруженим місяцем для учнів шкіл естетичного виховання нашої області. Адже в цей період проходять конкурси учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Участь у конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи кожного навчального мистецького закладу. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму, як для учнів так і для викладачів. Підготовка до цих творчих змагань триває цілий рік. До обласного центру приїздять найталановитіші та найпрацьовитіші учні.

Пантус Андрій (клас саксафона) викладач Макарець Ю.А., концертмейстер Сидорчук О.С. одержав:

• Диплом за ІІ місце в обласному огляді-конкурсі сольного виконання на духових інструментах.

• Диплом за І місце у ХІ обласному фестивалі-конкурсі «Великодні дзвони»

Приз глядацьких симпатій в обласному конкурсі солістів інструменталістів.

Друзенко Дар’я (клас акордеона) викладач Самусь Г.В. отримала

Диплом за ІІ місце в обласному огляді-конкурсі сольного виконання на народних інструментах.

Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже дітям важливо відчути, що їхні зусилля, наполеглива праця, натхнення, мистецький пошук оцінені не тільки батьками та викладачами, а і професіоналами, які входять до складу журі. Тому вже багато років учні Іршанської школи мистецтв беруть участь не тільки в обласних конкурсах, вони демонструють високий рівень підготовки на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, які мають широку географію та проходять в різних містах України.

31 березня – 02 квітня в м. Кам’янець-Подільський проходив V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», де взяли участь танцювальні колективи школи мистецтв Іршанської ОТГ:

• «Амельянс» керівник Єрмакова О.В.
  • «Дивоцвіт» керівник Коврига С.Б.
  • «Райдуга» керівник Можаровська С.М.
  • «Імпульс» керівник Сахненко І.Ю.

Колектив «Амельянс» нагороджений Дипломом ІІІ ступеня в номінації «сучасний танець»

Колектив «Райдуга» нагороджений Диплом ІІІ ступеня в номінації «народний танець».

Колективи переможці нагороджені цінними призами ,а учасники фестивалю отримали пам’ятні сувеніри .

09 квітня в м. Києві буде проходити ІІ тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського де приймуть участь переможці І-го обласного туру колективи «Імпульс» та «Райдуга».

З величезною радістю хочу привітати усіх наших учнів та викладачів з високими результатами. Подякувати всім за професіоналізм та майстерність.

Велику вдячність висловлюємо батькам за підтримку, та Іршанській селищній раді ОТГ за розуміння важливості естетичного виховання наших дітей. Знаю, що у наших учнів та викладачів є ще багато творчих планів. Тому всім бажаю нових перемог, продовжувати вдосконалювати свій власний талант та досягати нових мистецьких вершин.

Злобіна Тамара Леонідівна

• Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.