НОВІ ПЕРЕМОГИ ІРШАНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

217

4 грудня 2016 року в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбувся I тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського 2016-2017 рр..

Засновником фестивалю-конкурсу є Національна хореографічна спілка України. Організатори фестивалю-конкурсу: управління культури обласних державних адміністрацій. Фестиваль-конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури України.

Завдяки підтримці Іршанської селищної ради (ОТГ) в Першому відбірковому турі серед танцювальних колективів Житомирської області взяли участь учні Іршанської школи мистецтв. Ансамблі «Райдуга» керівник Можаровська С.М. та «Імпульс» керівник Сахненко І.Ю. стали переможцями та ввійшли в сімку найкращих танцювальних колективів області.

Другий регіональний тур фестивалю-конкурсу переможців обласних переглядів відбудеться в м. Київ у березні-червні 2017 року. Бажаємо творчих успіхів нашим танцювальним колективам і сподіваємось на нові перемоги.216