Нові перемоги Іршанської школи мистецтв

21 травня 2017 року в м.Вінниця відбувся III Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв « Зірковий тріумф» де взяли участь учні школи мистецтв: Синяк Андрій, Можаровська Вікторія, Гераймович Анжеліка, Закревська Ксенія та Філатова Поліна.

Серед великої кількості учасників з різних куточків України учні Іршанської школи мистецтв показали високий професійний рівень підготовки та отримали перші місця в двох номінаціях: академічний вокал та інструментальна музика . Синяк Адрій та Можаровська Вікторія отримали дипломи як концертмейстери.

Викладачі Обшта Г.Ф.та Каменських З.В. одержали подяку за професійну плідну діяльність та особистий внесок у розвиток української культури.

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових творчих успіхів.