ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

На розгляд

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації, а саме: “Детальний план території земельної ділянки розташованої на вул.Гулія 8 в смт Іршанськ,Хорошівського району, Житомирської обл. для обслуговування будівель торгівлі”.


Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. No 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розробленняпроектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації – детального плану території по вул.Гулія8 в смт Іршанськ.
Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення Іршанської селищної ради.
Замовник: Іршанська селищна рада.
Виконавець: Проектно-виробнича фірма “Територія комфорту Д.О.М”
Платники: Пасічна С.В., Харченко М.С, Корнієнко А.В., Глазєва П.Є, Баранівський О.Л,Попок О.Г.,
Резнікова І.І.
Графічна та пояснювальна частина, містобудівної документації, оприлюднена нижче.Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 11:00 , 5 вересня 2018року включно, за адресою смт. Іршанськ вул. Гулія 7 в кабінеті відділу земельних ресурсів, екології та охорони навколишнього середовища.
Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад. Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.