Міжнародний фестиваль-конкурс хореографії «Day of the Dance-2016»

20-22 жовтня у м. Львів проходив Міжнародний фестиваль-конкурс хореографії «Day of the Dance-2016», де прийняли участь учні Іршанської школи мистецтв – танцювальний колектив «Райдуга» під керівництвом Можаровської С.М.

Ансамбль «Райдуга» посів I місце у номінації «Народна хореографія» та II місце в номінації «Соло. Танці народів світу»(Можаровська Вікторія). Керівник колективу Можаровська С.М. отримала диплом «За вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України».

Адміністрація школи мистецтв висловлює подяку викладачу Можаровській С.М. за підготовку та вдалий виступ учнів на конкурсі, Сахненко І.Ю. за супровід та підтримку вихованців під час поїздки.
Окрема подяка батькам за фінансову підтримку в організації участі в конкурсі.

Вітаємо колектив «Райдуга» з перемогою в Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографії!