Міжнародний день людей похилого віку

Дорогі ветерани, представники старшого покоління.

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам та старшим мешканцям за вклад в розвиток регіону, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому ж. Приємно, що багато хто з Вас веде активний спосіб життя. Ви берете участь в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, є членами громадських організацій.

В цей день низько схиляємо перед Вами голову. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

З повагою,
Іршанський селищний голова А.Б.Рак,
в.о. директора КЗ «Центр соціальний послуг»
Л.Л.Єрьоміна