Коригування тарифів на послуги КП “Іршанське КП”

03 лютого 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, на якому розглядалися питання про надання дозволу на початок оприлюднення скоригованих тарифів на водопостачання та водовідведення, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, на послуги лазні та перегляд тарифів на збирання та вивезення сміття для сторонніх організацій та бюджетних установ, а також жителям приватного сектора, в зв’язку із зростанням мінімальної заробітної плати та змін цін на електроенергію з 01.01.2017 р.

Документи засідання:

• РІШЕННЯ №21 “Про надання Іршанському КП дозволу на розпочаток процедури коригування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, водопостачання та водовідведення, на послуги лазні, збирання та вивезення сміття для сторонніх організацій та бюджетних установ, а також жителям приватного сектору”
  • Висновки і рекомендації засідання
  • Розрахунки тарифу на водопостачання та водовідведення
  • Розрахунок тарифу на послуги лазні
  • Розрахунки витрат по КП “Іршанське КП”
  • Тарифи на електроенергію з 01.01.2017 р.
  • Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 коментар к записи “Коригування тарифів на послуги КП “Іршанське КП””

1. zhenya сказав:

Дуже велика не точність по марках насосів,якщо шукати насос по марці колеса що ремонтуетья SEG.40.09.2.1.502. .тоді ціна нового насоса 39 800 грн http://stamar.kiev.ua/Bytovye-nasosy/Fekalnye-nasosy/SEG-40-09-2-1-502