ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Іршанському ДНЗ – 55 років!

 В дошкільному підрозділі Іршанського НВК «Гімназія-ДНЗ» проведено заходи по святкуванню – 55-ти річного ювілею з дня  заснування.

 Святкові заходи з цієї нагоди відбулись 28 вересня 2018 року та були приурочені до Дня працівників дошкільної освіти в Україні.

 Чимало подій відбулось за цей час. Наразі в закладі функціонують 14 груп: 3 групи для дітей раннього віку, 11 – для дітей дошкільного віку (разом це 299  вихованців), педагогічний колектив налічує 38 осіб (вихователі, вихователі-методисти, логопед, практичний психолог). Випустилось за 55 років з дитячого садочку 4120 дітей.

 Працівники та вихованці ДНЗ святкували свій ювілей у колі друзів. Запрошені були на свято ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, вихованці закладу, батьківський колектив.

 Ювіляри підготували для своїх гостей щиру і зворушливу концертну програму за участі вихованців та їх вихователів, яка потішила всіх яскравим гумором, подарувала гарний настрій та емоції, де-кого змусила поринути у приємні спогади минулого… 

 За дорученням селищного голови, Рака Анатолія Борисовича, до ветеранів та працівників дошкільного підрозділу, з нагоди відзначення 55-річчя, звернулася начальниця відділу з питань освіти. Закревська Наталя Михайлівна привітала ветеранів, працівників дошкільного підрозділу, вихованців та їх батьків зі святом, побажала усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди та запевнила про пріоритетність дошкілля в інфраструктурній складовій громади. Підкреслила важливу роль вихователів у сучасному житті, адже у них дуже відповідальне завдання – допомогти дітям зробити свої перші кроки в соціумі; саме від них, залежить те, наскільки позитивним буде відношення дитини до всього навколишнього світу та наскільки комфортно їй буде в ньому. Від Іршанської селищної ради та депутатського корпусу садочок отримав у подарунок капітальний ремонт даху з утепленням, сучасний бойлер для нагрівання води та електронний пристрій для вимірювання показників ваги та зросту малечі.

 На завершення урочистих заходів, заступник директора з навчально-виховної роботи Бєлаш Наталія Михайлівна виступила із словами подяки до колективу, маленьких вихованців, батьківського комітету та всіх гостей, які були на святі. Окрему вдячність висловила Іршанській селищній раді за вагому підтримку, розуміння нагальних потреб дошкілля та постійну допомогу у їх вирішенні.

 Що можна побажати на майбутнє?! Закладу бажаємо єдиного – процвітання! Вихователям – зростання престижності вашої відповідальної і, в той же час, дуже цікавої професії, отримання задоволення від праці та її результатів, високої заробітної плати, цікавих та кмітливих вихованців. Батькам бажаємо здоров’я, мудрого та поважного ставлення до себе, своїх дітей, вихователів, до оточуючого світу загалом. Дітям – бути щасливими в сім’ї, з радістю відвідувати садочок, а теплі і приємні спогади про безтурботне дитинство в дитсадку пронести через все своє доросле життя. І всім нам, жителям громади, бажаємо відчувати гордість за себе, за свою сім’ю, за нашу громаду, за державу, в якій  житимуть щасливо діти!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.