«ГАЛИЦЬКІ ФРЕСКИ» у файному місті Тернопіль

17-18 листопада у славетному місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної та сучасної сюжетної хореографії для дітей та молоді «Галицькі Фрески».

Дитячий танцювальний колектив «VERES» на чолі з художніми керівниками Світланою Можаровською, Олена Єрмаковою та Іриною Сахненко не забажали і не змогли упустити момент знову полоскотати собі нерви та випробувати свої сили в конкурсній боротьбі.

І не дарма. В номінації сучасний сюжетний танець, представивши номери «Пекельна кухня» та «Марина Цвєтаєва», колектив завоював ІІ Місце Фестивалю-конкурсу «Галицькі Фрески», а в номінації народний танець за презентацію номерів «Базарний день» та «Колядники» – да-да, І місце!

Директор Іршанської школи мистецтв Тамара Злобіна зазначила: «Це лише початок. І діти, і викладачі починають входити в кураж (в гарному сенсі цього вислову), кожен раз повертаються  втомлені, але щасливі, сповнені вражень, нових ідей, сценічних задумів, і з бажанням знову їхати на конкурси. Це не може не тішити, адже і викладачі, і вихованці займаються справою, яка приносить їм задоволення. Вдячна батькам, які підтримують і фінансово, і морально дітей в їх мистецьких починаннях, і селищного голову нашої громади, який завжди з розумінням ставиться до наших потреб, і сприяє нашій роботі».

Залишається лише додати: віримо в вас і чекаємо нових перемог!

Т.Чистоєдова-Римар