Фінал всеукраїнського конкурсного відбору об’єднаних територіальних громад

14.03.2017 року у м.Києві відбувся фінал всеукраїнського конкурсного відбору об’єднаних територіальних громад, які приймали участь у проекті «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» за фінансової підтримки «Вестмінстерської фундації за демократію» (Лондон, SW1P 1PT, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

Іршанська селищна рада ОТГ пройшла відбірковий тур та гідно була представлена у фінальному етапі конкурсу заступником селищного голови, Одноворченком Олександром Вікторовичем.

Відбір здійснювався представниками ГО «Інститут громадянського суспільства», Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програми РЄ «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні» та Асоціації ОТГ.

Найбільш цікавими та змістовними, на думку конкурсної комісії, були виступи заступника голови Баранівської міської ради ОТГ Загорської О.С. та заступника голови Іршанської селищної ради ОТГ Одноворченка О.В. Згідно рішення конкурсної комісії саме Іршанська ОТГ та Баранівська ОТГ вийшли до супер фіналу конкурсного відбору. Рішенням конкурсної комісії мінімальну перевагу було надано Баранівській міській раді ОТГ, яка матиме можливість в межах проекту розробити Стратегію розвитку Баранівської міської ОТГ та Схему планування її територій за кошти донорів із залученням закордонних фахівців. У відповідності до умов відбору переможець мав бути лише один.

Гідний виступ представника Іршанської громади додав клопоту конкурсній комісії при визначенні переможця. Врахувавши презентацію громади, конкурсна комісія прийняла рішення про звернення до організаторів та засновників конкурсу про збільшення кількості переможців до двох для надання гранду ще одній громаді. Іршанська ОТГ в очікуванні рішення організаторів та сповнена планами на подальшу участь у грантових програмах по залученню інвестиційних коштів на благо розвитку громади.