ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

Дивовижна участь та перемога у Болгарії вихованців Іршанської школи мистецтв

  Хореографічний колектив «Дивоцвіт» Іршанської школи мистецтв керівник Коврига Світлана Броніславівна представив Житомирську область у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряний бриз» в країні Болгарія м. Кітен і зробив це успішно, у номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Танці народів світу» ІІІ вікова категорія.

          21 учасник «Дивоцвіта» витримали іспит на професійність. У запеклій боротьбі серед 17 хореографічних колективів «Дивоцвіт» був нагороджений Дипломом лауреата І ступеня та кубком за виконання хореографічних композицій «Поліська гулянка» та «Болгарське хоро».

До складу журі входили:

  1. Володар Кубка України, переможець Відкритого Чемпіонату Лондона, суддя телепроектів «Танцюють всі!», «Україна має талант», «Модель XL», «Ліга Сміху», фіналіст і суддя шоу «Танці з зірками» – Влад Яма.
  2.    Заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор центру естетичного розвитку, суддя асоціації естрадного танцю України, балерина, тренер переможців і призерів 
  3. Керівник телевізійної студії «ВМЕСТЕ», директор творчого табору            «ВМЕСТЕ», член національної спілки журналістів України, генеральний продюсер серіалу «Перемена» на національному каналі – Олександр Лішанський.
  4. Президент Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряний бриз», Голова МГО «Європейська молодіжна ліга», Заслужений діяч естрадного мистецтва України – Віталій Нечитайло.

         Для кожного учасника – це не тільки досвід участі у фестивалі-конкурсі, а й відчуття конкурентності, тривала подорож країною Болгарія в комфортабельному автобусі, проживання у творчому таборі «ВМЕСТЕ» та виступ на сцені табору.

         Колектив взяв участь у гала-концерті у містечку Приморсько, приймав участь у заходах табору, які влаштовували група аніматорів  та спілкувався з учасниками інших хореографічних колективів України. Колектив «Дивоцвіт»  отримав позитив від нових творчих знайомств і гарний настрій під час відпочинку.

         Хочемо висловити окрему подяку батькам учасників колективу за взаєморозуміння та підтримку в організаційних та фінансових питаннях щодо участі у фестивалі-конкурсі, адміністрації Іршанського гірничо- збагачувального комбінату, який допоміг придбати футболки  для учасників колективу, а також  Іршанській селищній раді ОТГ за допомогу у творчому розвитку школи.

         Вітаємо керівника хореографічного колективу «Дивоцвіт» Ковригу С.Б. та колектив з перемогою! Ви – наша гордість.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.