ІРШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
офіційний веб-сайт об'єднаної територіальної громади
12110, Україна, Житомирська область, Хорошівський район, смт.Іршанськ, вул. Гулія, 7

Тел.: 04145 4-42-21, факс: 04145 4-42-21, e-mail: irshansk_rada@ukr.net

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

ЩОДО СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У 2016 РОЦІ.

Рішенням Іршанської селищної ради від 08 квітня 2015 року встановлено розмір податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 0,2 відсотки за 1 кв.метр загальної площі об’єкта житлової нерухомості, який перевищує: для квартири – 80 кв. метрів; для житлового будинку – 160 кв. метрів.

Всупереч прийнятому рішенню Іршанської селищної ради, працівниками Володарсько-Волинського відділення Коростенської ОДПІ протягом 2016 року здійснювалось нарахування податку без урахування пільг, використовуючи ставки податку в розмірі 2 відсотки за 1 кв.метр загальної площі об’єкта житлової нерухомості, який перевищує: для квартири – 60 кв. метрів; для житлового будинку – 120 кв. метрів.

Іршанською селищною радою до Володарсько-Волинського відділення Коростенської ОДПІ двічі направлялись запити з вимогою врахувати рішення Іршанської селищної ради від 08 квітня 2015 року та застосовувати пільгові ставки податку, і тільки після звернення до Головного управління ДФС у Житомирській області 07.10.2016 року отримано лист-відповідь в якому ГУ ДФС у Житомирській області повідомило що «вжито заходи щодо забезпечення нарахування громадянам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з врахуванням рішення Іршанської селищної ради від 08 квітня 2015 року».

Виходячи з вищевикладеного ставимо до відома громадян, про обов´язок Володарсько-Волинського відділення Коростенської ОДПІ здійснити перерахунок податку, з урахуванням рішення Іршанської селищної ради від 08 квітня 2015 року та повернути громадянам надлишкові кошти у разі їх сплати.

Виконком Іршанської селищної ради

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.